Turlarımız

12 Adalar Günlük Turumuz

12 ADALAR GÖCEK GÜNLÜK TEKNE TURUMUZ....
 
Turumuz hergün saat: 10-30 / 18.00 saatleri arasında, mavi yolculuk tadında günübirlik tekne turumuzu bizimle paylaşabilirsiniz.
 
Sizler için 2011 sezonunda yeni yapılan teknemiz, Fethiye de kabinli günübirlik tekne turuna çıkan ilk tekne olarak tura çıkmaktadır.
 
Teknemizin bir özelliğide motorlu ve yelkenli olmasıdır. Sizler denizin ortasında motor sesinden uzak bir seyehatin keyfini sürerken muhteşem güzellikleri de sessizce izleyebilirsiniz.
 
TUR GÜZERGAHIMIZ..
 
   10-30 da Fethiye Limanından hareket,
 
1- Tavşan Adası 40 dakika yüzme molası verdikten sonra tüm yelkenlerimizi açıp motorları stop haline getirip 1 saat civarı yelken seyri yapıyoruz.
 
2- Göcek Adası 1 saat yemek ve yüzme molası,
 
3- Yassıcalar Adası 1 saat konakladığımız adada aynı anda   5   adayı birden görebilirsiniz, yüzebilir karaya çıkabilir birbirinden güzel ada manzaralarını resmedebilirsiniz.
 
4-Turumuzu Tersane adasında 40 dakika yüzme molasının ardından, akvaryum koyunda 40 dakika yüzme molası verip son molamız olan Kızılada ya giderken yaklaşık 1 saat cıvarı yine motorları susturup yelken seyri yaparak , kızıladaya varıyoruz ve burada  40 dk yüzme molası verdikten sonra 18.00 da Fethiye limanına gelerek bitiriyoruz.
 
Teknemizde öğle yemeği açık büfe olarak ana yemeklerden  tavuk veya balık seçeneğiniz ile yeşil mevsim salatası ,patates salatası,soslu makarna, barbunya pilaki,  karışık kızartma verilmektedir. Yemek ten 2 saat sonra karışık meyve servisimiz yapılmakta akşam üzerine yakın kek servisimiz yapılmaktadır. Bu servislerin tamamı ücretsizdir.
 
Teknemizde alkollu, alkolsüz ve sıcak  soğuk içecekler ile dondurma çeşitlerinden dilediğinizi barımızdan temin edebilirsiniz.

Dışarıdan tekneye lütfen yiyecek ve içecek getirilmemesi rica olunur.

Alt Kategoriler